Благодійний фонд “Ми вдома” це – команда людей з усіх куточків України, які пережили воєнні дії та окупацію, і яким не байдужа доля країни. Зіткнувшись з викликами, які з’явились на фоні війни, ми взяли відповідальність за громаду Гостомеля та стали тилом для тих, хто на фронті.
24.02.2022 Гостомель став однією з перших цілей російських окупантів. Росіяни намагалися захопити аеропорт «Антонов», висадивши там тисячний десант. За аеропорт, у якому стояв літак “Мрія”, і селище точилися важкі бої, але Гостомель все одно окупували. Протистояння в Гостомелі стало стримуючим фактором в захопленні Києва
02.04 місто звільнили разом з іншою частиною Київської області.
Оскільки ми проживаємо у Гостомелі, то війна застала нас саме тут — вдома.
Ми пережили окупацію, тому знаємо всі жахи війни з власного досвіду.
Після деокупації Гостомеля ми об’єдналися в одну команду з найактивнішими, хто взяв на себе відповідальність за вирішення гострої гуманітарної кризи, в якій опинився наш регіон.
Офіційно наш фонд зареєстровано 17.05.2022